Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, dla uczniów z naszych szkół, organizuje w ferie zimowe dwa turnusy półkolonii. Odpłatność za ucznia to 100 zł za turnus. LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA, A ZAPISY PROWADZONE SĄ TYLKO W SZKOŁACH.

Podczas pierwszego turnusu (13-17 lutego) odpoczywać będą uczniowie ze szkoły w Starej Białej (15 osób).

Program turnusów jest taki sam:

• Poniedziałek – godz. 10.00 - kręgielnia Dębowa (C. H. „Wisła”)

• Wtorek – godz. 9.00 - Zakątek odkrywców (warsztaty „Optyka” oraz „Kredki”)

• Środa – godz. 10.00 - ZOO (lekcja edukacyjna oraz zimowy spacer z przewodnikiem)

• Czwartek – godz. 10.00 - Kino Helios („Asterix i Obelix: Imperium smoka”)

• Piątek – godz. 9.00 - warsztaty profilaktyczne; godz. 11.30 - Park trampolin

PODANE GODZINY TO ROZPOCZĘCIE ATRAKCJI W DANYM MIEJSCU. ZBIÓRKI W SZKOŁACH BĘDĄ ODPOWIEDNIO WCZEŚNIEJ.

Wizyta w Zakątku odkrywców wiąże się z wzięciem kapci na zmianę. Warsztaty profilaktyczne odbędą się w sali konferencyjnej w hali w Maszewie Dużym. Do Parku trampolin wymagana jest zgoda rodziców oraz skarpetki antypoślizgowe (w przypadku braku – można kupić na miejscu: 6 zł od pary). Prowiant na każdy dzień - we własnym zakresie (w Zakątku odkrywców każdy dostanie soczek oraz wodę).

Opiekunem półkolonii w naszej szkole będzie: Patrycja Gapińska

Zapisy chętnych uczniów odbędą się tylko w środę (1 lutego 2023r.), od godziny 7.30 – 12.45 w sali nr 1 (oddział przedszkolny, grupa 0). Wymagana jest obecność rodzica/opiekuna w celu podpisania deklaracji i zgody, oraz wpłaty pieniędzy.

Serdecznie zapraszamy ?