W dniu 31 stycznia 2023 r. drużyna dziewcząt z naszej szkoły wzięła udział w finale powiatowym piłki nożnej halowej w Ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, który odbył się na hali sportowej w Drobinie.

Po przejściu eliminacji gminnych, następnie rejonowych uczennice zameldowały się w wielkim finale. W pierwszym meczu nasza reprezentacja pewnie pokonała Szkołę Podstawową w Wyszogrodzie. W decydującym meczu o pierwsze miejsce pokonały Szkołę Podstawową ze Słubic . Warty podkreślenia jest fakt, że większość wyjściowego składu stanowią dziewczęta czwartej klasy, które mierzyły się z dwa lata starszymi koleżankami z pozostałych drużyn. Naszą ekipę piłkarską cechowała niesamowita wola walki o każdą piłkę, a także co jest najważniejsze w sporcie, gra zespołowa.

Wyniki poszczególnych turniejów:

Turniej rejonowy: SP Stara Biała - SP Drobin 2:0 ( dwie bramki: Natalia Sowa);

SP Stara Biała- SP Brudzeń – SP 3:1 ( trzy bramki: Katarzyna Kowalewska).

Turniej powiatowy: SP Stara Biała – SP Wyszogród 3:1 ( trzy bramki: Katarzyna Kowalewska);

SP Stara Biała – SP Słubice ( po jednej bramce: Katarzyna Kowalewska, Natalia Sowa).

Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Starej Białej reprezentowały uczennice klas IV-VI: Baranowicz Amelia, Dalka Natalia, Daniszewska Julia, Grzyb Natalia, Kowalewska Katarzyna, Linga Julia, Portalska Anna, Sowa Natalia, Szpiek Nadia.

Opiekunowie: Kwasiborska Beata, Matlęga Łukasz.

GRATULUJEMY OSIĄGNIETEGO WYNIKU  I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

dziewczyny