Środa 14 lutego upłynęła w naszej szkole w kolorach czerwieni, atmosferze miłości i przyjaźni. Wszystko to z okazji walentynek. Ten radosny i magiczny dzień postanowili uczcić uczniowie naszej szkoły. Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Każdy uczeń mógł napisać kilka miłych słów skierowanych do wybranej osoby.
Do specjalnie przygotowanej na ten dzień skrzynki  uczniowie  mogli wrzucać walentynkowe listy.  Następnie walentynkowi listonosze posegregowali pocztę i  roznosili po klasach korespondencję od tajemniczych wielbicieli, kierując ją pod właściwy adres. Każdy uczeń został obdarowany miłym prezentem – lizakiem w kształcie czerwonego serduszka.  Dodatkową atrakcję stanowiła fotoramka wykonana przez ucznia klasy VI Marcela Mielczarka, która wędrowała od klasy do klasy. Chętni uczniowie mogli wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie z kolegami i koleżankami. Dołączyli nawet nauczyciele :).
Dzień Zakochanych w naszej szkole był bardzo udany. Dostarczył wiele radości oraz uśmiechu na twarzach naszym uczniom i nie tylko.