W dniu 29 maja 2024 r. cała społeczność szkolna, jak co roku spotkała się w hali sportowej, aby wspólnie uczcić Dzień Patrona Szkoły oraz Dzień Rodziny.

Na początku uroczystości odbył się program, podczas którego wspominaliśmy Patrona naszej szkoły Jana Pawła II. Przypomnieliśmy sobie główne wydarzenia z życia i posługi papieża. Zobaczyliśmy Go jako człowieka, którego dotknęły choroby, cierpienie i przemijalność tego świata. Zapamiętamy, że po spotkaniu z Janem Pawłem II i Jego nauką, człowiek zawsze stawał się lepszy. Na zakończenie chór szkolny przypomniał nam ulubioną pieśń Jana Pawła II ,,Barkę" oraz ,,Święty, święty uśmiechnięty".

                                  Po wzniosłych chwilach nadszedł czas na zabawę. Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Starej Białej pod patronatem Pani Dyrektor przygotowała dla wszystkich dzieci cudowną niespodziankę.

 Dmuchana zjeżdzalnia, zabawa z Klaunem, ,,walka" w kombinezonach sumo, videobudka, przepyszne lody i hot dogi...a na zakończenie festiwal kolorów. Takich atrakcji chyba nikt się nie spodziewał! Było zabawnie, aktywnie, kolorowo i smakowicie :). Na pewno wszyscy zapamiętamy ten dzień na długo.

Dyrektor Szkoły, Uczniowie oraz Rada Pedagogiczna bardzo dziękują wszystkim Rodzicom, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w organizację tych cudownych obchodów Święta Rodziny.

DZIĘKUJEMY!