Dnia 5 maja 2022 roku uczniowie klas I – III wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę szkolną do Warszawy. Pierwszym punktem na mapie było Planetarium Niebo Kopernika znajdujące się w Centrum Nauki Kopernik.

Uczniowie uczestniczyli w pokazie na żywo pt. „Zając Franek i gwiezdna przygoda”, a następnie obejrzeli film edukacyjny pt. „Sekrety kartonowej rakiety”. Po ciekawym seansie przyszła pora na posiłek w restauracji „Pod Zegarem”. Kolejną atrakcją był spacer po warszawskiej starówce, podczas którego dzieci miały możliwość zakupienia pamiątek. Na koniec uczniowie mieli czas na świetną zabawę w Centrum Zabaw dla Dzieci „Kolorado”. Wszyscy uczestnicy byli bardzo szczęśliwi, a rodziców powitali z szerokim uśmiechem na twarzy.